26. října 2015

Autumn mood

DSC_3308
Dobré pondělní ráno! Jak se máte a co jste prováděli o víkendu? Já jsem si užívala. Užívala jsem si sluníčko prozařující nádherné žluté listy na stromech v parku, pár jsem jich nasbírala kamarádce na dekorace. Užívala jsem si procházky, ovesné kaše k snídani, posun času. Užívala jsem si kávu, ať už moje oblíbené flat white, nebo red cappuccino, které jsem v sobotu vyzkoušela poprvé a byla to mňamka. Vařila jsem, jedla a koukala jsem na Griffinovi. A taky jsem si po hodně dlouhé době fakt užila to, že nemusím vstávat v 6 a nemusím mít pořád něco na práci. Já jsem ten tip člověka, co si nedokáže úplně užít čas strávený nicneděláním, mám pak takový provinilý pocit, to samé platí o vstávání později než v 7 ráno. Ale o tomhle víkendu jsem se nenechala provinilostí zastrašit, zastavila jsem se, otevřela oči a zjistila, že je podzim. Nádherný podzim a na světě je krásně, i navzdory světovým událostem a hrozícím státnicím.
Přejí hezký start do nového týdne.
DSC_3302

DSC_3314

DSC_3333

DSC_3306

DSC_3321

DSC_3327

DSC_3346
I was wearaing: Coat, pants, boots: H&M  /  bag: C&A  /  shirt, jumper: Lindex

9 komentářů :

 1. Tak posun času si já osobně i přes veškerou snahu užít nedokážu, teďka budu týden trpět, než si na něj zvyknu =D. Nicméně, podzim si užívám naplno..ty barvy a do toho když ještě svítí slunce, to je prostě pohlazení po duši =)
  A máš moc pěkný kabátek ;)

  Tak krásné pondělí,
  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 2. strávila jsi parádně víkend :) taky si kolikrát přijdu provinile, když nic nedělám :)
  Pěkný outfit a sluší ti to když se usmíváš. :)

  http://somethingbykatep.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Velice se mi líbí ta kabelka, jak má modré uši.. :-)

  Nela z Beauty Charm

  OdpovědětVymazat
 4. To bys nevěřila, ja ted kazdy den dobrovolně a sama vstávám kolem osmé! To bude asi tim časovým posunem (-6h) a kez by mi to vydrželo i doma :-D

  Jinak musím pochválit outfit, moc ti to slušelo!

  OdpovědětVymazat
 5. No vidíš, stačí posunout čas a hned to jde :D

  Děkuji :)

  OdpovědětVymazat

Thank you for every single comment <3