10. prosince 2014

Home decor & interior inspiration No. 7 Christmas edition

 Krásné středeční ráno, jak se dnes máte? Jakou každou druhou středu v měsíci jsem si pro vás připravila HD&II a jelikož se blíží Vánoce (ano, ano, ano!) tak nás dnes čeká vánoční edice. Snažila jsem se najít pěkné tipy na inspiraci, malé dekorace a fotky, které nabuzují tu správnou atmosféru. Je pravda, že hodně obrázků (především těch ze zahraničí) mi připadají dost přeplácané a až moc americké, ale nakonec se mi (snad) podařilo najít hezký výběr adekvátních dekorací. Takže si udělejte dobrou horkou čokoládu co vidíte na horním obrázku a v klidu si přečtěte celý článek :)


Tahle srdíčka se mi moc líbí, jsou malá, decentní a červená. Snadno si je můžete vyrobit sami, udělat z nich takové ty vonné sáčky, dekorace na okdno nebo ozdobu na stromeček :)

 Pokud vás už omrzel každoročně stejný výber balících papírů, popusťte uzdu své tvořivosti i fantazie. Stačí vám obyčejný papír a pár barevných lepiček, stužek a vlastnoručně vyrobených jmenovek. Moc se mi líbí ta jednoduchost a osobitost, kterou do zabalení dárků můžete vložit. A pokud jste skutenčně tvořiví, zkuste se pustit i do handmade dárků, zkusit můžete bonbony a jiné jedlé dárky, dekorace, ručně pletené cokoliv, a tak dále...


 Na závěr jsem vybrala ještě pár dekorací, které si ostatně taky můžete vyrobit. Opět jsou velmi jednoduché, ale pěkné. Navíc využívají přírodní materiály (nemusíme mít všechno z plastu a chemických barev že?)

Jak zdobíte o vánocích vy a do jakých barev výzdobu ladíte? Máte to každý rok stejně, nebo to obměňujete? Budu moc ráda za vaše komentáře. Doufám, že se vám článek líbil a přeji vám moc pěkný den :)

PS: nezapomeňte otevřít další okénko v adventním kalendáři :) (já teda nezapomenu nikdy :D)

16 komentářů :

 1. Moc krásná dekorace :) Já zatím bydlím s rodičema a máme tu výzdobu teda skoro pořád stejnou, ale někdy něco přibyde, když Julis vyrábí :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuji, u nás je to víceméně taky tak :D Ale jednou třeba..:)

  OdpovědětVymazat
 3. Pěkná inspirace. To balení dárků, minulý rok jsem podobně balil společně s větvičkou ^_^, mám to myslím někde na insta =D.
  PS: Já na ta okénka zapomínám pořád.. :3

  Tak krásný a pohodový den,
  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to jsi šikovný, mně se to moc líbí, ale na druhou stranu mi je pak těch stromečků líto a vybaví se mi Phoebe z přátel :D

  OdpovědětVymazat
 5. tá čokoláda alebo káva, super :3
  www.gummybuam.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 6. Ty dekorace jsou krásné ! horkou čokoládu miluju! www.beautypusinka.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 7. Ja myslím, že si našla veľmi krásne inšpirácie, nič preplácané…len tá mňam mňam horúca čokoláda z prvej foto…neviem z nej oči spustiť… :D

  Basha

  OdpovědětVymazat
 8. Moc hezké dekorace, já si vždycky řeknu, že budu vyrábět, ale nakonec se k tomu nikdy nedostanu (neseženu si žádný materiál, není čas a spousta dalších výmluv :D) No, snad jednou :))

  Ráda bych vás všechny pozvala ke mě na blog na adventní giveaway:)
  odkaz tady: Pieces of FRECKLED style GIVEAWAY

  OdpovědětVymazat
 9. vyzera to super,tu kavu (cokoladu?:d) by som si hned dala:3 inak mas super blog,potesila by ma tvoja navsteva na tom mojom:-) http://victoriaurmin.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 10. jééj tie sú krásne a aj jednoduché na vyrobenie :)

  ♥Kflori's world

  OdpovědětVymazat
 11. Asi potřebuji horkou čokoládu s hromadou šlehačky!

  OdpovědětVymazat
 12. Já asi taky :D Už mi z toho učení hrabe, tak bych doplnila trochu energie :D

  OdpovědětVymazat
 13. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Kolektivní rozum Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60% větší pravděpodobnost výhry

  Otevřené obchody na eToro: 227,651,647

  OdpovědětVymazat

Thank you for every single comment <3